Select Page

Iespējams, tie izskatās pēc parastiem lolojumdzīvniekiem, taču šie dzīvnieki ir vieni no bagātākajiem pasaulē. Tie ir nopelnījuši miljoniem dolāru, pateicoties sociālajiem tīkliem, zīmolu darījumiem un citi var būt vienkārši piedzimuši vai pieņemti turīgā ģimenē.

Mājdzīvnieki varētu kļūt par nākamo tiešsaistes influenceru paaudzi, un daudzi no viņiem jau ir ceļā uz to, lai kļūtu par Instagram slavenībām. No kaķiem līdz suņiem, no pumām līdz ežiem – dzīvnieki ir parādījuši patiesu talantu iesaistīt cilvēku masas. Daudzi no tiem ne tikai pelna naudu ar sponsorētām reklāmām, bet daudziem ir arī pašiem savs bizness, tie rīko pasākumus, un viens no sarakstā iekļautajiem kaķiem pat ir izveidojis savu premium klases pārtikas zīmolu.

Lūk, daži no pasaulē bagātākajiem dzīvniekiem:

  1. Gunters VI (500 miljoni ASV dolāru)

Pasaulē bagātākais mājdzīvnieks – vācu aitu suns Gunters VI – pieder Guntera korporācijai, kas pārvalda arī suņa īpašumu un bagātību. Pateicoties ieguldījumiem nekustamajos īpašumos, vectēva mantoto bagātību 80 miljonus ASV dolāru 1992. gadā, Gunters nu ir palielinājis līdz 500 miljoniem ASV dolāru. Nav nekāds pārsteigums, ka šis laimīgais suns ir kļuvis par bagātāko mājdzīvnieku pasaulē. Lai apliecinātu savas biznesa spējas un talantu nekustamo īpašumu jomā, ir ziņots, ka Gunters nesen par 29 miljoniem dolāru 2022. gadā pārdeva savrupmāju, kas agrāk piederēja Madonnai. Tas ir pārsteidzošs suns, gluži tāpat kā Laimz kazino bonusi.

  1. Kaķis Nala (100 miljoni ASV dolāru)

Otrajā vietā šajā sarakstā ierindojas premium klases kaķu barības īpašniece Nala, kuras neto vērtība ir 100 miljoni ASV dolāru. Kaķene Nala ir siamiešu/tabbiju šķirnes miksere, kas tika izglābta no patversmes piecu mēnešu vecumā. Tagad Nala ir Ginesa rekorda īpašniece, kā vispopulārākā kaķene sociālajā tīklā Instagram ar gandrīz 4 miljoniem sekotāju un ar savām hipnotiski zilajām acīm un mīlīgo sejiņu piedalās gandrīz visās sociālo mediju platformās, tostarp TikTok.

  1. Olivia Benson (97 miljoni ASV dolāru)

 Trešajā vietā ir Olivia Benson, mākslinieces Teilores Sviftas labākā draudzene un pavadone. Olivia, kuras tīrā vērtība sasniedz 97 miljonus ASV dolāru, ir guvusi panākumus arī ārpus Instagram ietekmēšanas pasaules. Skotu meitene ir nopelnījusi bagātību, filmējoties kopā ar savu saimnieci vairākos mūzikas videoklipos, ir radījusi savu preču līniju un filmējusies daudzās lielbudžeta reklāmās, tostarp tādās kā Diet Coke un Ned Sneakers.

  1. Sadija, Sanija un Laurēna (30 miljoni ASV dolāru)

 Ceturtajā vietā ierindojas Opras Vinfrijas suņi Sadija, Sanija un Laurēna, kuriem katram ir savs fonds un kuri kopā mantos 30 miljonus dolāru, kad Opra aizies mūžībā. Mēs visi pazīstam Opru, kā veiksmīgu uzņēmēju, talantīgu aktrisi un neparastu televīzijas raidījumu vadītāju. Taču lielākā daļa cilvēku nezina, ka Opra ir arī kaislīga dzīvnieku glābēja un uzticīga suņu mamma. Līdz šim viņai ir piederējuši vairāk nekā 20 suņi. Slavenākie no tiem bija zelta retrīveri Laila un Lūks, tomēr viņi vairs nav kopā ar mums. Tagad Opra rūpējas par trim mājdzīvniekiem – springerspanieliem Laurēnu un Saniju, un kokerspanieli Sadiju.

  1. Jiffpom (25 miljoni ASV dolāru)

 Pomerānijas šķirnes suns, kurš kļuva par interneta sensāciju ar vairāk nekā 9 miljoniem sekotāju Instagram. Viņš ir arī aktieris, kurš piedalījās 2014. gada Keitijas Perijas (Katy Perry) dziesmas “Dark Horse” videoklipā, kas vietnē YouTube ir skatīts vairāk nekā 2 miljardus reižu. Jiffpom ir arī YouTube zvaigzne, viņam ir savs kanāls ar vairāk nekā 5 miljoniem abonentu, un viņš veido video, kas ir jautri un izklaidējoši visai ģimenei. Viņš ir arī filantrops, un ir sadarbojies ar dažādām labdarības organizācijām, lai veicinātu izpratni un piesaistītu līdzekļus svarīgiem mērķiem.