Jaunas azartspēles tiek piedāvātas gandrīz katru dienu visos pasaules kazino.

Daudzas ir automātu spēles, bet tiek arī ieviestas jaunas video pokera spēles un arī cita tipa spēles.

Zemāk ir pieejams mazs apskats par jaunākajām spēlēm, kuras būtu vērts pamēģināt, lai nopelnītu naudu internetā.

Game Star Video pokera automāts no IGT

“The Game Star” ir video pokera automāts, ko piedāvā IGT, un tam ir pieejamas septiņas jaunas spēles vienā aparātā. Tev atliek tikai apsēsties pie spēļu automāta un izvēlēties kādu no šīm jaunajām spēlēm, gan ar vienu izspēli, gan ar vairākām.

Saraksts ar septiņām video pokera spēlēm no kurām vari izvēlēties.

  1. Stud Choice Poker
  2. Dual Action Poker
  3. Flush Fever Poker
  4. Extreme X Poker
  5. Lucky Quads Wheel poker
  6. Look Ahead Poker
  7. Super Look Ahead Poker

“ Stud Choice Poker” spēlē var izvēlēties kārtis no divām izspēlēm un tad spēlēt piecu, sešu vai septiņu kāršu stud pokeru. Izmaksa no piecu kāršu izspēles ir lielāka nekā no sešu vai septiņu. Spēles sākumā tu izvēlies kārtis no divām dažādām izspēlēm, un tad izvēlies galdu, kuru vēlies lietot. Pēctam pārējās kārtis tiek atklātas un izspēle ir noslēgusies.

Spēlējot “Dual Action Poker” spēli, tu spēlē ar vienu roku un vari laimēt divos dažādos galdos. Uzvaras gadījumā saņemsi izmaksu no abiem galdiem.

“Flush Fever Poker” ir iespēja, gadījumā, ja tev pietrūkst viena kārts līdz flush kombinācijai, spēle automātiski izliek vēlvienu kārti. Ja tev līdz flush pietrūkst viena kārts bonusa spēlē, automāts izliek kārtis līdz brīdim, kad tu iegūsti flush kombināciju, jeb garantēta uzvara.

Katru reizi, kad iegūsti pilnu māju(full house), vai labāku kombināciju spēlējot “Extreme X Poker”, tu saņem piecas bezmaksas spēles un reizinātāju.

“Lucky Quads Poker” spēle apbalvo ar īpašu griezienu katru reizi, kad iegūsti četras vai piecas vienādas kārtis.

“Look Ahead Poker” ir interesants koncepts. Mani ļoti pārsteidza tas, ka idejai bija nepieciešams tik ilgs laiks, lai atrastu ceļu iekšā video pokera automātā. Liekot maksimālo likmi, tu vari redzēt nākamo kārti, kas tiks izlikta. Tas pievieno daudzas stratēģijas, kas nebūtu iespējamas parastā pokera spēlē.

“Super Look Ahead” ir tieši tāda pati spēle, bet, ja tev nepatīk nākamā kārts, tu vari to sadedzināt un spēle izliks citu kārti.